slideshow 1

Nyíregyházi sikerek a sportszakos hallgatók sporttalálkozóján

A Nyíregyházi Egyetem Testnevelés és Sporttudományi Intézetének hallgatói és oktatói is részt vettek, 2017. október 5-6-án Szombathelyen a 66. Sportszakos Hallgatók Sporttalálkozóján. Hat sportágban 53 versenyző és 7 oktató képviselte egyetemünket. A Nyíregyházi Egyetem csapatvezetője Pásztorné dr. Batta Klára volt, míg a hallgatókat Hegedüs Ferenc, Moravecz Marianna, Oláh Dávid, Vajda Tamás, Vas László és Veress Gyula oktatók készítették fel.

 

Eredmények:

Atlétika:

1. hely: Zajácz Petra (távolugrás),
1. hely: Tucsa Veronika (súlylökés),
1. hely: Osváth Krisztina (800m),
1. hely: Szikszai Róbert (súlylökés),
1. hely: Kozma Bettina, Zajácz Petra, Guba Liliána, Osváth Krisztina (4x100m),
3. hely: Zajácz Petra: (gerelyhajítás),
3. hely: Cservenyák József (távolugrás),
3. hely: Káplár János (súlylökés),
4. hely: Tasi T. Dávid (100m),
4. hely: Szentpéteri Dániel (1500m).
Különdíj: Zajácz Petra lett a legeredményesebb női versenyző.
Edző, oktató: Vas László.

 

1.hely: Guba Liliána, Kozma Bettina, Zajácz Petra, Osváth Krisztina (4x100m)

 

 

 

1. hely: Tucsa Veronika (súlylökés), 1. hely: Szikszai Róbert (súlylökés)

 

 

1.hely: Zajácz Petra (távolugrás), 3. hely: Zajácz Petra: (gerelyhajítás)

Különdíj: Zajácz Petra a legeredményesebb női versenyző

 

 

Úszás eredmények:

1. hely: Szurovcsják Ivett (50m mell),
1. hely: Szurovcsják Ivett (50m pillangó),
1. hely: Rábai Bence (50m gyors).
Edző, oktató: Vajda Tamás.

 

Rábai Bence, Varga Viktor, Szurovcsják Ivett, Vajda Tamás (edző), Nyári Petra, Erdős Zoltán, Fülöp Árpád

 

Röplabda (mix) eredmény:
1. helyezést ért el a Nyíregyházi Egyetem csapata.
Edző, oktató: Veress Gyula.

 

Vass Renátó, Demeter Ádám, Hubicska Patrik, Gulyás Vivien, Molnár Anita, Csák Viktória, Veress Gyula (edző), F. Nagy Bence Gábor, Sitku Tamara, Berényi Eszter

 

 

Férfi kosárlabda eredmények:
2. helyezést ért el a Nyíregyházi Egyetem csapata.
Legeredményesebb játékos: Földesi Norbert (63 pont).
Edző, oktató: Hegedüs Ferenc.

 

 

 

Virág Imre, Kovács Zoltán, Földesi Norbert, Szondi Kristóf, Jánkfalvi Máté, 

Horányi András, Varga Felicián, Szarvas Renátó

Edző: Hegedüs Ferenc

 

 

Kispályás labdarúgás eredmény:
3. helyezést ért el a Nyíregyházi Egyetem csapata.
Edző, oktató: Oláh Dávid.

 

 

Tóth Tamás, Somogyi Márk, Oláh Dávid (edző), Szentannai Zoltán, Gergely Balázs, Majoros Ádám, Kovács László, Légrádi Gergő, Hajzer Tamás

 

 

Női kézilabda eredmény:
4. helyezést ért el a Nyíregyházi Egyetem csapata.
Edző, oktató: Moravecz Marianna.

Szoboszlai Fruzsina, Kavalecz Ivett, Szoboszlai Noémi, Miklovicz Bernadett, Papp Andrea Tóth Szilvia, Moravecz Marianna (edző), Dőry Orsolya Kavalecz Klaudia, Bakó Lívia, Négyesi Tünde 

 


 

2016, Nyiregyhaza