Veretlenül megyei diákolimpiai bajnok az Eötvös Gyakorlóiskola sakkcsapata! Irány az országos döntő!

Március 17-én rendezték a sakk, csapat városi- és megyei diákolimpiai döntőt, amelyen a gyakorlóiskola az „alsós fiú” kategóriában volt érdekelt. A Takács Armand (4. c), Takács Nimród (1. b), Barta Richárd (4. c), Gincsai Miklós (4. c) összeállítású csapat megállíthatatlan volt a maratoni hosszúságú versenyen. A Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium csapatának tagjai valamennyi szembejövő ellenfelüket játszmaveszteség nélkül (!) fektették két vállra, fejenként egyaránt 7/6,5 pontot szerezve, így teljesen megérdemelten nyerték el mind a városi- mind a megyei csapatbajnoki aranyérmet.

Gratulálunk az alsós fiúknak a kiemelkedő eredményhez és sok sikert kívánunk számukra a májusban megrendezésre kerülő országos döntőben!