A felvételi pontszámításhoz szükséges dokumentummásolatok pótlására és sorrendmódosításra is lehetõség van július 10-ig.
Az idén érettségizõk és azok, akik nem küldték be a jelentkezési lappal az érettségi bizonyítványt vagy nyelvvizsga-bizonyítványt, eddig az idõpontig még pótolhatják.
A jelentkezési lapon felállított sorrenden is lehet változtatni. Sorrendmódosítást akkor érdemes kérni, ha megváltozott az a rangsorolási elv, ami alapján a sorrendet felállította a jelentkezõ.
Nem szükséges a sorrendmódosítás akkor, ha nem sikerült az alkalmassági vizsga, mert ebben az esetben nem nyerhet felvételt az adott jelentkezési helyre. Ha azért módosítana sorrendet a jelentkezõ, mert már nem szeretne egy jelentkezési helyre felvételt nyerni, akkor inkább a törlést kell választani. A törlés nem számít bele a sorrendmódosításba.
A ponthatárok megállapítására július 24-én kerül sor. A késõ esti órákban a www.felvi.hu oldalon tájékozódhatnak az érdeklõdõk, illetve éjszaka sms-ben is értesítést kap az a jelentke-zõ, aki megadta a mobilszámát.