Ugrás a tartalomra

Bajnok lett kategóriájában a Nyíregyházi Egyetem NYErő csapata a 12. Hübner Amatőr Strandröplabda Versenyen

https://www.facebook.com/beachvolleyballinthecity

A Nyíregyházi Egyetem NYErő csapata első helyen végzett a 12. HÜBNER Beach Volleyball in the City első versenynapján megrendezett „Nyíregyháza Válogatottjai” gálamérkőzéseken, így a cégek és intézmények kategóriájának bajnoka lett.

A június 25-én rendezett tornán Nyíregyháza meghatározó intézményeinek és szervezeteinek csapatai mérték össze tudásukat. A mezőnyben szerepelt többek között a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság, az ÉAK Nonprofit Kft., Nyíregyháza Megyei Jogú Város, valamint a Nyíregyházi Szakképzési Centrum együttese is.

A Nyíregyházi Egyetem oktatókból és hallgatókból álló csapata veretlen teljesítménnyel végzett az első helyen.

A dobogó végeredménye:
1. Nyíregyházi Egyetem
2. Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház
3. Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A bajnok csapat tagjai:

  • Dr. Molnár Anita, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet oktatója
  • Dr. Sztányi-Szekér Barbara, az Alkalmazott Humántudományok Intézetének oktatója
  • Békési Alexandra, testnevelőtanár–angoltanár szakos hallgató
  • Kévés Szabolcs, matematikatanár–testnevelőtanár szakos hallgató
  • Imre Tibor, testnevelőtanár mesterszakos hallgató
  • Németh Martin, testnevelőtanár–történelemtanár szakos hallgató

A csapat kapitánya Dr. Molnár Anita, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet adjunktusa, csapatvezetője pedig Dr. Vajda Ildikó, oktatási elnökhelyettes, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet igazgatója volt.

Gratulálunk a csapat valamennyi tagjának az aranyéremhez!

Fotók: https://www.facebook.com/beachvolleyballinthecity

(kivétel a teljes csapatról készült amatőr felvétel)